Aktualizovaný plán města od Mapy.cz

V mapových projektech na mapovém portálu města Plzně proběhla aktualizace podkladových plánů města a okolí k únoru 2018...

V mapových projektech, které jsou k dispozici na Mapovém portálu města Plzně, proběhla aktualizace podkladových plánů města a okolí. Nově jsou plány aktuální k únoru 2018. Jedná se o plány od společnosti Seznam.cz (dostupné na stránkách Mapy.cz)

Plán pokrývá nejen území města a jeho okolí, ale také celé území rozšířené působnosti Plzeň-město.
Plány jsou k dispozici v několika veřejných i neveřejných projektech mapového prohlížeče Marushka, jako například:

Zmíněná podkladová data se zapínají vždy v horní části mapového okna modrým tlačítkem s označením: “Plán Mapy.cz“ (viz obr.). Vypnutí podkladových dat je možné provést kliknutím na aktivní oranžové tlačítko zapnutého podkladového plánu.

Podrobnost plánu se mění v závislosti na měřítku. Oproti loňskému roku nebyla součástí dodaných dat vrstva 3D budov, která byla dodána v loňském roce. Plány v ostatních měřítkách ale jsou aktualizované a obsahují nové stavby jako například nové parkoviště u Centrálního autobusového nádraží, novou lávku přes Mži u zoologické zahrady, nové bytové domy v Poděbradově ulici a další.


Ukázka nového plánu od Mapy.cz v mapovém projektu Turistika pro veřejnost

Plány se aktualizují pravidelně 1x ročně. Pokud víte o lokalitách, které jsou v mapě zakresleny chybně, rádi je poskytneme zpracovateli pro další aktualizaci. Stačí nás kontaktovat na sluzbygis@plzen.eu.