Rozvody tepla ve dvou samostatných mapových projektech PT a PE

Trasy rozvodů tepla a další zařízení sloužící k přenosu tepelné energie, byly dosud sdružovány v jednom projektu. Nyní došlo k rozdělení dat do dvou samostatných projektů a zároveň do více kategorií podle správce zařízení.

Oba mapové projekty slouží pracovníkům Plzeňské teplárenské a.s., respektive Plzeňské energetické a.s. pro potřeby vyjadřování, plánování a správy dat. Data jsou vedena v jednom datovém modelu. V obou projektech jsou k dispozici rozvody obou subjektů, ale jsou rozděleny do příslušných kategorií podle správce PT a.s. a PE a.s. Tato úprava se projevila v kategoriích 01. Trasy potrubí, 02 Horkovod primár a 07. Stavební objekty, které jsou "zdvojeny" a data každé firmy se zapínají zvlášť.

 Při zapnutí mapové aplikace jsou zobrazena jen data příslušného správce (v projektu PT a.s. jsou při spuštění projektu zapnuta data PT a.s. a v projektu PE a.s. data PE a.s.). Tato změna se příznivě projevila na přehlednost a rychlosti načítání dat (pro základní použití se nenačítá tak velký objem dat).

Rozvody tepla jsou spravovány ve veřejně nepřístupných mapových projektech.

Mapa rozvodů tepla Plzeňské teplárenské a.s.

Aplikace je k dispozici na adrese: http://gis.plzen.eu/ptas 


 

Mapa rozvodů tepla Plzeňské energetiky a.s.

Aplikace je k dispozici na adrese: http://gis.plzen.eu/peas


 

Zabezpečené projekty

Zabezpečené projekty, vytvořené pro potřeby organizací města nebo jeho partnerů, jsou nově sdružovány na jedné stránce na mapovém portálu v sekci Aplikace a mapy. V levém menu se nachází kategorie Zabezpečené projekty, sdružující mapové projekty které vyžadují zadávání přístupových údajů.

vytisknout stránku

Datum poslední aktualizace: 1. 4. 2011

Nové aplikace

 

Zasílání novinek

Rozesílání novinek (návod) umožňuje každému návštěvníkovi serveru objednat zasílání informací o zveřejněných novinkách mailem:

Anketa

Jaký je váš nejčastější důvod využití tohoto mapového portálu města Plzně?

Pracovní záležitosti59%
Soukromě (zábava, volný čas)31%
Jsem tu omylem10%

Celkem 3369 hlasů

Kontakty

Oddělení GIS
Správa informačních technologií města Plzně, Cukrovarská 19
301 00 Plzeň

Mapa:

tel.: +420 37 803 5130
sluzbygis@plzen.eu
www.sitmp.cz

Město Plzeň